/Upisi
Upisi 2018-06-05T10:21:47+00:00

1. Upisi  u šk.god. 2018./2019.

Informacije značajne za postupak prijave i upisa u prvi razred naše škole u šk.god. 2018./2019. nalaze se na sljedećoj poveznici:
ODLUKA o upisu učenika u 1. razred srednje škole

Učenici ostvaruju pravo na upis u prvi razred nakon što u srednju školu dostave:
1. obrazac upisnice (preuzet iz sustava upisi.hr i potpisan od strane roditelja)
2. ostale dokumente u strukovnim programima propisane Pravilnikom o elementima i kriterijima i Pravilnikom o izmjenama i dopunama Pravilnika o elementima i kriterijima

Više o upisu

2. Deficitarna zanimanja i zdravstveni pregledi

We pride ourselves in delivering the best education possible to our students.

We have a commitment to ensure that our pupils receive the best pastoral care and support so that they feel happy and safe here and are therefore able to thrive and achieve academically. Our Student Services team are all trained to work with young people and as part of the team we have other students support the application process.

Lista deficitarnih zanimanja
Podaci ordinacija medicine rada

3. Elementi i kriteriji

Odluka o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u 1. razred srednje škole u šk.god. 2018./2019.

3. Elementi i kriteriji

4. Zdravstvene kontraindikacije

U priloženom dokumentu nalazi se opis zdravstvenih sposobnosti kontraindikacija za obavljanje poslova, odnosno upis u trogodišnje obrazovne programe.

4. Prijava uspješna!

Raduje nas što ste izabrali našu školu i želimo vam uspješan tijek prijavnog postupka!

Apply Below!

Join Over 500,000 Students Enjoying Avada Education Now

Become Part of Avada University to Further Your Career.

STUDENT FEEDBACK

“There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour”

EMERY BURNS, Science Student

LEE MILLER, Biology Student